ABC Warriors

ABC Warriors: Czarna dziura (The Black Hole)

Scenariusz: Pat Mills
Rysunki: Simon Bisley, S.M.S.
Przedruk z: 2000AD #555–566, 573–581
Tom w serii: 2
Wydanie PL: Studio Lain 2014
Opis: Zwariowana, nieprzewidywalna historia o grupie robotów wojskowych, które mają też mechaniczne serca. Odległa przyszłość, Ziemia nazywana jest Terrą. Mimo posiadania najnowszych technologii świat zmierza ku zagładzie. Równowaga Czarnei Białej Dziury została naruszona. Budzi to potężną istotę zwaną Monad. Tylko grupa robotów wojennych jest w stanie zatrzymać katastrofę. Problem w tym, że to totalnie zakręcone i sfiksowane maszyny...

UWAGI: Ten tom wydany był też pod nazwą "The End of Time". Na łamach tej serii debiutował Simon Bisley.


ABC Warriors: Wojna Volgańska tom 1

Scenariusz: Pat Mills
Rysunki: Clint Langley
Przedruk z: 2000AD 2007, #1518–1525
Tom w serii: 7
Wydanie PL: Studio Lain (07/2017)
Opis: WOJOWNICY ABC PRZEMIERZAJĄ MARS. CZERWONA PLANETA PRZYWRACA WSPOMNIENIA O CZERWONEJ ZARAZIE. O NAJWIĘKSZEJ WOJNIE O ROPĘ W HISTORII ZIEMI. GDZIE ZŁO MA NA SZTANDARACH SIERP I MŁOT. RAZ LASEREM, RAZ GRZMOTEM CZERWONĄ HOŁOTĘ!

Stalowi bohaterowie znani z kultowego ABC Warriors: Czarna Dziura wracają do akcji. W najbardziej widowiskowej i epickiej historii w ich dorobku. Hammerstein, Mongrol i Joe Pineapples opowiedzą historię gigantycznej wojny z Volganami. To rozwinięcie wątków z sagi stworzonej przez Simona Bisleya. Wojownicy muszą stawić czoła krwiożerczej Ikonie. Bestii z sierpem i młotem w ręku. Muszą też odkryć kim jest tajemniczy Zippo i czym jest program Pheonix. Scenariusz napisał twórca serii Pat Mills. Ożywił to wszystko swoimi pracami Clint Langley, współczesny mistrz sztuki cyfrowej. Nigdy wcześniej ABC Warriors nie byli tak realni i tak szaleni.

UWAGI: brak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz